Zakończenie: 08-09-2022 20:00 ÷ 22:35
Słowacja, poświęcenie i otwarcie seminarium św. Franciszka Ksawerego, 1993
350282
Aw: Widok kościoła i budynku seminarium, POSVIACKA / A / ... | I |
14 zł szac. 20 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal pamiątkowy, 1989
350203
Aw: Na tle fal głowa Michaiła Gorbaczowa w prawo, niżej 1... | I |
34 zł szac. 50 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1991
350199
Aw: Postać ubogiego kaleki kroczącego za rycerzem na koni... | I |
— start 30 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Pielgrzymka Jana Pawła II do Niemiec, 1987
350225
Aw: Popiersie papieża na wprost, PAPST JOHANNES PAUL II.,... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Utworzenie Państwa Watykańskiego, 1929
350176
Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GO... | II |
155 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XIX w.
350174
Aw: Popiersie Chrystusa w lewo, na przecięciu ramienia sy... | I- |
210 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny
350212
Aw: Minerwa wskazująca dziecku świątynię na wzgórzu, LASS... | II- |
95 zł szac. 60 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XVIII w. (?)
350218
Aw: Dzieciątko stojące w chmurach, trzymające jabłko pano... | III |
100 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal satyryczny, bez daty (ok. 1700)
350214
Aw: Dziecko puszczające bańki mydlane, SO FLEUCHT DIE WEL... | III |
125 zł szac. 40 zł 70 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny - późniesza kopia, 1548–1568
350173
Aw: Popiersie Jezusa w lewo, CHRISTI MISERER SALVATOR MVN... | III |
60 zł szac. 80 zł 70 wyświetleń |
0 | zakończona |