Polska, 60. rocznica powrotu oo. Paulinów na Węgry, 1994

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:37:00

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:37:00
349954
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 60. rocznica powrotu oo. Paulinów na Węgry, 1994, Warszawa, Aw: Kartusz z herbem Paulinów, niżej 1934–1994, SZEŚĆDZIESIĄTA ROCZNICA POWROTU oo. PAULINÓW NA WĘGRY, Rw: Ukoronowany Orzeł, na jego piersi obraz Matki Bożej Jasnogórskiej, niżej herb Węgier i daty 1939 - 1945, na skrzydłach postacie oraz napisy BEATA HEDVIGIS - BEATUS EUSEBIUS / REGINA POLONIÆ - ET HUNGARIÆ - ORA PRO - NOBIS, na łapach daty 1934 - 1951 - 1989 - 1994, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej-Frindt
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.1 mm, 120.76 g, nakład 100 sztuk, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: MMP 94/126, Paszkowycz 105/94 (nie notuje w tombaku srebrzonym)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 41