Polska, ort, 1677 MH
Zakończenie: 18-08-2022 21:25:20
Polska, ort, 1677 MH
350382
Opis: | Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, ort, 1677 MH, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H nad nominałem (inicjały Michała Hadermanna, dzierżawcy mennicy bydgoskiej) z nabitymi na nich ornamentami |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, rzadki |
Literatura: | Shatalin BD77c-6 (R2), Kop. 1985 (R1), Tyszkiewicz 2 mk |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 509