Polska, szeląg, 1538
Zakończenie: 18-08-2022 21:10:00
Polska, szeląg, 1538
349790
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, szeląg, 1538, Elbląg, końcówka legendy PRVSS |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadszy rocznik |
Literatura: | CNCE 140, Kop. 7078 (R3), Slg. Marienburg 9284, Pfau 193 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 321