Polska, 50 złotych, 28.08.1925
Zakończenie: 18-08-2022 20:13:00
350749
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 50 złotych, 28.08.1925, seria E, numeracja 4362411 |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, wielokrotnie złamany, przybrudzony, wiotki papier, rzadki już w tym stanie zachowania |
Literatura: | Lucow 623 (R3), Miłczak 62a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293