Polska, Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne, 1978

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:32:20

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:32:20
349941
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne, 1978, Warszawa, Aw: Widok gdańskich budynków, niżej pięć monet gdańskich, u góry 1953 / 1978, POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE I NUMIZMATYCZNE • ODDZIAŁ W GDAŃSKU •, Rw: Urna domkowa, nizej URNA Z VI W.P.N.E., Z OTCHŁANI WIEKÓW - E PROFUNDO SAECULORUM, medal projektu Barbary Lis-Romańczuk
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.8 mm, 152.10 g, nakład 250 sztuk
Literatura: MMP 78/558, Paszkowycz 71/78

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 51