Polska, Mikołaj Kopernik, 1973
Zakończenie: 18-08-2022 22:30:00
349921
Opis: | Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Mikołaj Kopernik, 1973, Aw: Popiersie Kopernika 1/3 w lewo, za głową sygnatura CAETANI, MIKOŁAJ KOPERNIK 1473-1543, Rw: Astronauta w kasku i kombinezonie z napisem USA na piersi, w tle układ słoneczny, POLISH AMERICAN NUMISMATIC ASSOSIATION 1973 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak, 62.0 mm, 111.94 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 45