Włochy, odznaka pamiątkowa, po 1928

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:25:40

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:25:40
350629
Opis: Włochy, odznaka pamiątkowa, po 1928, Głowa w lewo, w ozdobnej czapce, na której smok, poniżej sygnatura ZERREA GENOVA, LIBERATA ITALIA - AB EXTERIS - ANNO 1379, na stronie odwrotnej widok krążownika Alberico da Barbiano, niżej szarfa w której TEMERARIAMENTE, R. I. ALBERICO DA BARBIANO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), 28.2 mm, 10.27 g, przetarta

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 63