Niemcy, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:25:00
Niemcy, medal chrzcielny

Niemcy, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:25:00
350630
Opis: Niemcy - Prusy, medal chrzcielny, Aw: Św. Jan, chrzczący Chrystusa stojącego w wodzie, u góry Gołębica, WER DA GLAUBET - UND GETAUFT WIRD / DER WIRD - SELIG WERDEN, Rw: Popiersie Chrystusa w lewo, niżej sygnatura LOOS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.2 mm, 9.15 g, patyna, przetarty

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 115