Rosja, rubel, 1924

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:14:40
Rosja, rubel, 1924

Rosja, rubel, 1924

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:14:40
351076
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), rubel, 1924, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: Fedorin 10, Parchimowicz 58a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 40