Rosja, rubel, 1921 (А•Г)

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:14:20
Rosja, rubel, 1921 (А•Г)

Rosja, rubel, 1921 (А•Г)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:14:20
351075
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) (1917–1922), rubel, 1921 (А•Г), Petersburg, z fragmentem perełki z prawej strony na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża, czyszczone
Literatura: Fedorin 2, Parchimowicz 5a

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 44