Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1909 J
Zakończenie: 18-08-2022 22:09:40
350673
Opis: | Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1909 J, Hamburg |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadkie, nakład jedynie 53.000 sztuk, patyna |
Literatura: | AKS 2, Jaeger 17 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 86