Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1909 J

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:09:40

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:09:40
350673
Opis: Cesarstwo Niemieckie, 1 marka, 1909 J, Hamburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, nakład jedynie 53.000 sztuk, patyna
Literatura: AKS 2, Jaeger 17

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 54