Niemcy, 5 marek, 1908 E
Zakończenie: 18-08-2022 22:07:20
Niemcy, 5 marek, 1908 E
350665
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 5 marek, 1908 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | kolorowa patyna, uszkodzone obrzeże |
Literatura: | AKS 184, Jaeger 136 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 45