Niemcy, 2 marki, 1904 A
Zakończenie: 18-08-2022 22:05:40
Niemcy, 2 marki, 1904 A
350661
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1904 A, Berlin |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 134, Jaeger 102 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 27