Niderlandy, 2 1/2 guldena, 1963
Zakończenie: 18-08-2022 21:59:00
350702
Opis: | Niderlandy - Królestwo Niderlandów - Juliana (1948–1980), 2 1/2 guldena, 1963, Utrecht |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 720, ok. 15 g, patyna |
Literatura: | KM 185 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 45