Litwa, 10 litu, 1936

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:49:20
Litwa, 10 litu, 1936

Litwa, 10 litu, 1936

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:49:20
351077
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litu, 1936, Kowno, Wielki Książe Witold
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, patyna
Literatura: Parchimowicz 13, Ivanauskas 10PR3-3

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 51