Kanada, 1 dolar, 1939
Zakończenie: 18-08-2022 21:47:40
Kanada, 1 dolar, 1939
350693
Opis: | Kanada - Jerzy VI (1936–1952), 1 dolar, 1939, Ottawa, Wizyta Jerzego VI w Kanadzie |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 800, ok. 23.3 g, moneta czyszczona, patyna |
Literatura: | KM 38 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 38