Francja, 50 franków, 1977
Zakończenie: 18-08-2022 21:45:40
Francja, 50 franków, 1977
347638
Opis: | Francja - V Republika (od 1958), 50 franków, 1977, Paryż |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900 29.91 g, subtelna patyna, wyśmienicie zachowana moneta |
Literatura: | KM 941 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 81