Francja, ecu (6 liwrów), 1792 A (AN 4)
Zakończenie: 18-08-2022 21:45:00
350045
Opis: | Francja - Rządy Konstytuanty i Konwentu (1789–1793), ecu (6 liwrów), 1792 A (AN 4), Paryż, typ FRANÇOIS |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, czyszczone |
Literatura: | Gadoury 55, Duplessy 1718, Davenport 1335 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 144