Austria, 2 szylingi, 1928

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:43:20
Austria, 2 szylingi, 1928

Austria, 2 szylingi, 1928

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:43:20
350703
Opis: Austria - I Republika (1918–1938), 2 szylingi, 1928, Wiedeń, Franciszek Schubert - 100. rocznica śmierci
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 640, ok. 12 g, patyna
Literatura: Herinek 32, KM 2843

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 40