Austria, 2 szylingi, 1928
Zakończenie: 18-08-2022 21:43:20
Austria, 2 szylingi, 1928
350703
Opis: | Austria - I Republika (1918–1938), 2 szylingi, 1928, Wiedeń, Franciszek Schubert - 100. rocznica śmierci |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 640, ok. 12 g, patyna |
Literatura: | Herinek 32, KM 2843 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 54