Polska, ort, 1677 MH

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:25:20
Polska, ort, 1677 MH

Polska, ort, 1677 MH

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:25:20
350382
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, ort, 1677 MH, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H nad nominałem (inicjały Michała Hadermanna, dzierżawcy mennicy bydgoskiej) z nabitymi na nich ornamentami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Shatalin BD77c-6 (R2), Kop. 1985 (R1), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 337