Polska, szeląg, 1538

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:10:00
Polska, szeląg, 1538

Polska, szeląg, 1538

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:10:00
349790
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, szeląg, 1538, Elbląg, końcówka legendy PRVSS
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: CNCE 140, Kop. 7078 (R3), Slg. Marienburg 9284, Pfau 193

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183