Polska, denar, 1547

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:08:20
Polska, denar, 1547

Polska, denar, 1547

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:08:20
349998
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, denar, 1547, Gdańsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: CNG 51.III, Kop. 7260 (R4), Slg. Marienburg 7932, Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 66