Polska, szeląg, bez daty

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:04:40
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:04:40
349835
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.3 mm, 1.16 g, patyna
Literatura: Frynas P.18.11, Kop. 8222 (R)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 79