Polska, szeląg, bez daty

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:04:20
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:04:20
350010
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), szeląg, bez daty, Elbląg, Aw: Na tarczy Orzeł w koronie, ✶ KASIMIRVS • R • POLON; Rw: Tarcza z herbem Elbląga, + MONETA • CIVIT \ ELVI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.4 mm, patyna
Literatura: Frynas P.18.6, Kop. 7063 (R2), Neumann 23

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 80