Węgry, denar
Zakończenie: 18-08-2022 21:01:00
Węgry, denar
348819
Opis: | Węgry - Geza II (1141–1162), denar, Aw: W czwórłuku krzyż z kropkami w katach, w zewnętrzych kątach czwórłuku cztery krzyżyki i dwie kreski, Rw: Krzyż, w każdym kącie klin, w zewnętrznym otoku kliny |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 12.1 mm, 0.27 g, patyna |
Literatura: | Frynas H.10.5, Huszár 84 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 35