Pomorze Zachodnie, denar, XIV w.

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 21:00:00

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 21:00:00
348833
Opis: Pomorze Zachodnie - Szczecin- miasto, denar, XIV w., Aw: Łuk bramny z trzema wieżami, pod łukiem hełm w lewo, Rw: Gryf w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.8 mm, 0.32 g
Literatura: Dbg-P. 248

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 39