Pomorze Zachodnie, denar, XIV w.
Zakończenie: 18-08-2022 21:00:00
348833
Opis: | Pomorze Zachodnie - Szczecin- miasto, denar, XIV w., Aw: Łuk bramny z trzema wieżami, pod łukiem hełm w lewo, Rw: Gryf w lewo |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.8 mm, 0.32 g |
Literatura: | Dbg-P. 248 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46