Niemcy, denar

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:59:40
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:59:40
348861
Opis: Niemcy - Saksonia - Jever - Bernard II (1011–1059), denar, Aw: Głowa lekko w lewo, legenda, Rw: Proporzec, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.97 g, gięty, peknięty, patyna
Literatura: Dbg 593 (?)

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 34