Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.
Zakończenie: 18-08-2022 20:58:40
348850
Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach D-O-D-O, + D'I GR'A + REX, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, po bokach po kulce, ATEAHLHT |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.0 mm, 1.33 g |
Literatura: | Hatz typ IV.5.g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 64