Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:58:20

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:58:20
348848
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach O-D-O-D, legenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 1.14 g, patyna
Literatura: Hatz typ III.6.d

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 72