Niemcy, denar

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:57:40
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:57:40
348852
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III (983–1002), denar, Aw: Krzyż, legenda, Rw: S / …LONI / AG
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 1.50 g, patyna, gięty
Literatura: Dbg 331

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 25