Republika Rzymska, denar, 67 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:50:00

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:50:00
350055
Opis: Republika Rzymska - C. Piso L. F. Frugi (67 pne), denar, 67 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej CCX, Rw: Nagi jeździec galopujący na koniu w prawo, trzymający gałązkę palmową, u góry znak menniczy, u dołu C PISO L F FRV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.93 g, patyna
Literatura: Crawford 408/1a, Albert 1315

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 124