Republika Rzymska, denar, 67 pne
Zakończenie: 18-08-2022 20:50:00
350055
Opis: | Republika Rzymska - C. Piso L. F. Frugi (67 pne), denar, 67 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej CCX, Rw: Nagi jeździec galopujący na koniu w prawo, trzymający gałązkę palmową, u góry znak menniczy, u dołu C PISO L F FRV |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.93 g, patyna |
Literatura: | Crawford 408/1a, Albert 1315 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 145