Republika Rzymska, denar, 74 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:49:40

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:49:40
350054
Opis: Republika Rzymska - C. Postumius 74 pne, denar, 74 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany w prawo z łukiem i kołczanem przewieszonym przez ramię, Rw: Pies biegnący w prawo, poniżej włócznia w odcinku C POSTVMI, niżej [AT]
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.98 g, patyna
Literatura: Crawford 394/1a, Albert 1296

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 78