Republika Rzymska, denar, 105 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:49:00

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:49:00
350052
Opis: Republika Rzymska - L. Thorius Balbus (105 pne), denar, 105 pne, Rzym, Aw: Głowa Juno Sospity nakryta kozią skórą w prawo, z lewej I S M R; Rw: Byk skaczący w prawo, u góry znak konrolny V, u dołu L THORIVS, w odcinku BALBVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.94 g, niecentryczny awers, ciemna patyna
Literatura: Crawford 316/1, Albert 1117

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 39