Republika Rzymska, denar, 112–111 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:48:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:48:40
350051
Opis: Republika Rzymska - L. Caesius (112–111 pne), denar, 112–111 pne, Rzym, Aw: Popiersie w lewo Apollina trzymającego wiązkę piorunów, z prawej monogram [AP], Rw: Dwie Lary trzymające włócznie, siedzące w prawo, między nimi pies, u góry popiersie Wulkana, z prawej monogram [ER], w odcinku L.CÆSI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.90 g, patyna
Literatura: Crawford 298/1, Albert 1089

Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 75