Republika Rzymska, denar, 152 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:47:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:47:20
350049
Opis: Republika Rzymska - L. Saufeius 152 pne, denar, 152 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią X, Rw: Wiktoria w bidze w prawo, niżej L SAVF, VF w ligaturze, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.36 g, patyna
Literatura: Crawford 204/1, Albert 811

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 70