Republika Rzymska, denar, 154 pne

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:47:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:47:00
350048
Opis: Republika Rzymska - C. Scribonius 154 pne, denar, 154 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w lewo, za nią X, Rw: Dwaj dioskurowie galopujący na koniach w prawo, pod nimi C SCR, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.18 g, patyna
Literatura: Crawford 201/1, Albert 796

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 101