Grecja i posthellenistyczne, stater, IV w. pne
Zakończenie: 18-08-2022 20:46:40
350292
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pamfilia - Aspendos, stater, IV w. pne, Aw: Dwóch zapaśników vis a vis, pomiędzy nimi znaki kontrolne (?), Rw: W kwadratowym obramowaniu procarz w prawo, z prawej triskeles |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 23.5 mm, 10.88 g |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 110