Grecja i posthellenistyczne, drachma, I w. pne (?)
Zakończenie: 18-08-2022 20:46:00
350301
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Karia - Rodos, drachma, I w. pne (?), nieczytelny magistrat; Aw: Głowa Heliosa w prawo; Rw: Kwiat róży z pączkiem przy łodydze |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.8 mm, 2.32 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 90