Polska, 2 złote, 1944

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:23:20
Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:23:20
350750
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 2 złote, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria CO, niska numeracja 000729
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ślady po licznych złamaniach, ale rzadkie już w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 1104a (R5), Miłczak 113a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 47