Polska, 100 złotych, (1939)
Zakończenie: 18-08-2022 20:18:00
Polska, 100 złotych, (1939)
342183
Opis: | Polska - Generalna Gubernia (1939–1945) - Bank Emisyjny w Polsce, 100 złotych, (1939), współczesny, fałszywy nadruk na banknocie 100 złotych z 9.11.1934, seria AI, numeracja 6676834 |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | po konserwacji, złamania i mikroskopijne ubytki papieru |
Literatura: | Lucow 762 (R4), Miłczak 90a, Ros. 570 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 63