Polska, 50 złotych, 28.08.1925

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:13:00

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:13:00
350749
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 50 złotych, 28.08.1925, seria E, numeracja 4362411
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, wielokrotnie złamany, przybrudzony, wiotki papier, rzadki już w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 623 (R3), Miłczak 62a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124