Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:11:40

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:11:40
350747
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 100.000 marek polskich, 30.08.1923, seria C, numeracja 6040882
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach i ugięciach, zmarszczony papier, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 433 (R3), Miłczak 35

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22