Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:06:20

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 20:06:20
350746
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria ZP, numeracja 517608, znak wodny “orły i litery B-P”
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po fachowej konserwacji, złamane w pionie
Literatura: Lucow 351 (R3), Miłczak 22g1

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 36