Polska, 6% list zastawny na okaziciela wartości 1.000 franków francuskich, 15.01.1929

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 20:00:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
350732
Opis: Polska - Towarzystwo Kredytowe Ziemskie w Warszawie, 6% list zastawny na okaziciela wartości 1.000 franków francuskich, 15.01.1929, Warszawa, dokumet projektu Zofii Stryjeńskiej (słynnej artystki stylu Art Deco), numeracja 0001367
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko przecięty, ale efektowny, całość w oprawie z szybą i ramką - "OPRAWA OBRAZÓW, Bogdan Raszyński ul. Mokotowska 46"

Cena aktualna: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164