Polska, 6% list zastawny na okaziciela wartości 1.000 franków francuskich, 15.01.1929
Zakończenie: 18-08-2022 20:00:20
350732
Opis: | Polska - Towarzystwo Kredytowe Ziemskie w Warszawie, 6% list zastawny na okaziciela wartości 1.000 franków francuskich, 15.01.1929, Warszawa, dokumet projektu Zofii Stryjeńskiej (słynnej artystki stylu Art Deco), numeracja 0001367 |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | lekko przecięty, ale efektowny, całość w oprawie z szybą i ramką - "OPRAWA OBRAZÓW, Bogdan Raszyński ul. Mokotowska 46" |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 345