Rosja, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI

Rozpoczęcie: 29-07-2022 17:00
Zakończenie: 18-08-2022 22:12:40

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-08-2022 22:12:40
348008
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1854 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: Bitkin 310, Adrianov 1854a

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 179