Rosja, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI
Zakończenie: 18-08-2022 22:12:40
348008
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1854 СПБ HI, Petersburg |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | piękne, patyna |
Literatura: | Bitkin 310, Adrianov 1854a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 195