Polska, medal Katyń, 1988

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, medal Katyń, 1988

Polska, medal Katyń, 1988

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:44:40
348805
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Katyń, 1988, Warszawa, Aw: Orzeł wojskowy, niżej PAMIĘCI POLSKICH OFICERÓW / ZAMORDOWANYCH W KATYNIU, niżej ułamana szabla z napisem HONOR i, z prawej sygnatura mennicy i PTAiN 1988 BCH, Rw: Grupa ludzi ze związanymi rękami, stojących tyłem nad dziurą, na dnie której napis KATYŃ, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 72.0 x 71.7 mm, 216.30 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: MMP 89/13, Paszkowycz 149/88

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 56

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  20 zł
4)  18 zł