Niemcy, ort, 1685 HS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 21:39:20
348900
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), ort, 1685 HS, Królewiec, końcówka na awersie P EL, wariant z obwódką po stronie Orła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczony
Literatura: Schrötter 1712, Neumann 11.118

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 351

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  185 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  110 zł
9)  90 zł