Czechy, denar, po 1050

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Czechy, denar, po 1050

Czechy, denar, po 1050

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:11:40
348077
Opis: Czechy - Brzetysław I (1037–1055), denar, po 1050, Praga, Aw: Popiersie władcy na wprost, z uniesioną prawą ręką, BRACIZLAVS DVX, Rw: Popiersie lekko w lewo, z uniesioną lewą ręką, SCS WENCEZLAVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.94 g, lekko gięty, delikatna patyna
Literatura: Cach 324 (inne stemple), Frynas B.8.15, Šmerda 154a (inne stemple)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 420

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  440 zł
7)  300 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  140 zł