Niemcy, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:14:00
348100
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto II lub Otto III (973–1002), denar, Aw: Krzyż, w kątach po kulce, + ODDO + IVIRHNA, Rw: S / COLONII / A
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 1.18 g, patyna, ładny
Literatura: Hävernick 856

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 448

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  250 zł
7)  150 zł
8)  110 zł
9)  110 zł
10)  60 zł